Biz Kimiz?

Bahar Aydınlatma, 1986’dan günümüze, 37 senelik yolculuğu boyunca gerçekleştirdiği atılımlarla, rakiplerinden ayrışmayı başararak her zaman ilklerin öncüsü oldu. Türkiye’nin en büyük entegre dekoratif aydınlatma üreticisi olarak 290'dan fazla çalışanı ve 16.500 m2'lik alana kurulu üretim tesisiyle Türk ekonomisinin katkı sağlayıcılarından olmaya devam etmekte.

Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kongre Merkezleri ve İş Merkezleri’ne (projelerine) üretim ve tasarım tecrübesine dayalı geniş aydınlatma ürün yelpazesiyle, uluslararası standartlarda hizmet vermekte.

Her projenin, yeteneklerin ötesinde benzersiz yolculuklar olduğuna inanan, tutkulu tasarımcı ve mühendis ekibiyle birlikte, yaratıcılığın & kalitenin sınırlarını zorlayan çalışma şeklini benimsemekte. El işçiliği ve teknolojinin buluşmasıyla kristalden metale, ahşaptan polyestere, seramikten cama birçok materyali bir araya getirerek yurt içi ve yurt dışı birçok projeye imza atmakta.

Günümüzde de Türkiye’nin en büyük dekoratif aydınlatma üreticisi olarak tüm yurt içi ve yurt dışı müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.