KURUMSAL

dünden bugüne...

Bahar Aydınlatma ailesi olarak, 1986 yılında başlayan serüvenimizin 30 sene sonunda 200 kişinin çalıştığı 15 bin metrekarelik kapalı üretim alanına sahip bir fabrikaya dönüşmüş olmasının gururunu yaşıyoruz. Ve elinizde tuttuğunuz bu katalog ile bu serüveni ve bu serüvende nasıl ilerlediğimizi sizinle paylaşmayı arzu ediyoruz.

teknoloji

Tam otomatik SMT hattı ve büyük metal işleme üretimi ile, mimari aydınlatmanın hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılar. En yeni optik ve elektrik testleri ve C-Tipi Gonyofotometresi sayesinde, Bahar Aydınlatma tarafından üretilen tüm ürünler ayrıntılı analiz ve raporlara sahip olarak üretililmektedir.

tasarım

Aydınlatma projelerini sınırsız olasılık içeren ve birçok değişkene bağlı yürütülen bir süreç organizasyonu olarak görüyoruz. Aralarında tasarımcı ve mühendis arkadaşlarımızın da yer aldığı proje ekibimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile her projeyi aynı heyecan ve hassasiyet ile ele alıyor. Bir proje tamamlandığında mekana katılmış ışıltının etkisini görmek ana motivasyon kaynağımız oluyor.

üretim

Proje sürecinin doğal dinamizmi firmaya tükenmek bilmeyen bir dinamizm katıyor. Her proje yeni bir dinamizm, her ürün yeni bir detay çözme sürecini beraberinde getiriyor ve bu devinim Bahar Aydınlatma'yı her daim güncelve zamana ayak uyduran bir konumda tutuyor.

Terzilik usulü, amatör bir heyecanla başlayan üretim sürecimiz, özel bir emek ve çaba ile mekana özel bir hal alıyor. İmalat departmanımızda çalışan 100'ü aşkın ustanın el emekleri ile makine parkurumuzun profesyonel işleyişi birleşiyor.

kalite

REFERANSLAR

İLETİŞİM

© 2017 Bahar Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ritm Creative Group